ЛАК “ПАНЕЛЬНИЙ” АКРИЛОВИЙ ВОДНО-ДИСПЕРСІЙНИЙ

Призначення

внутрішні роботи

Упакування

1 л, 3 л, 5 л

Ступінь блиску

глянцевий/напівматовий

Спосіб нанесення

пензель, валик, розпилювач

Колір

прозоре покриття (після висихання)

Час висихання

2-3 год (кожен шар)

Дозування

100 - 120 мл/м² (1 шар)

Сертифікат

Еко Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат відповідності

Сертифікат

Санітарно-епідеміологічна експертиза

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
УПАКУВАННЯ / ПЛОЩА ПОКРИТТЯ
1
1 л — до 10 м² 100 - 125 мл/м² на 1 шар
3
3 л — до 30 м² 100 - 125 мл/м² на 1 шар
5
5 л — до 50 м² 100 - 125 мл/м² на 1 шар
ПРИЗНАЧЕННЯ

Лак “Панельний” ТМ “WECO” (ТМ “ВЕКО”) – це продукт, який використовують для фінішної обробки дерев’яних та деревоподібних поверхонь: панелей, «вагонки», плінтусів, OSB, MDF, ДСП, ДВП, фанери, поверхонь з брусу. Панельний лак ТМ “ВЕКО” наносять для додаткового захисту водно-дисперсійного покриття, шпалер, бетону, штукатурки, цегли.

Продукт рекомендовано використовувати для внутрішніх робіт. Не використовувати для лакування дерев’яних основ вікон, дверей та підлоги, а також поверхонь, які піддаються інтенсивному механічному впливу. Можна застосовувати як лазур для декоративної обробки у тонованому вигляді.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Лак “Панельний” ТМ “WECO”, лак без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Доступні два ступені блиску - глянцевий та напівматовий. Матеріал відмінно зчеплюється з поверхнею, захищає від бруду, плісняви, грибків, запобігає потемнінню та зберігає первинну фактуру і колір матеріалу.

У рідкому стані лак молочно-білого кольору. Після висихання створює прозору, еластичну плівку, з водовідштовхуючою здатністю. Після попадання води покриття може втрачати прозорість, але відновлюється після висихання. Лак помірною стійкий до води та дії миючих засобів, помірно шліфується. Очищати слід нейтральними або слабо-лужними миючими засобами.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

ПІДГОТОВКА ПРОДУТКУ ТА ПОВЕРХНІ

Перед нанесенням та під час роботи лак потрібно ретельно перемішувати до однорідності.

Основа, яка покривається, повинна бути витриманою, відшліфованою, рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви, грибків, старих покриттів та придатна до обробки. Раніше не лаковані дерев’яні поверхні рекомендується попередньо обробити просочувальною біозахисною ґрунтовкою в один-два шари. Щоб оптимізувати витрати продукту, зміцнити основу та зменшити коефіцієнт поглинання поверхні, рекомендується попередньо використовувати акрилову ґрунтовку.

НАНЕСЕННЯ

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +12°С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50% до 70%. При необхідності лак розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10%. Наносити вздовж поверхні рівномірними, безперервни - ми рухами, тонким однорідним шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно у два-три шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями – 2-3 години. Допускається шліфування дрібнозерни - стим наждаковим папером, після повного висихання нанесеного шару для усунення шорсткості. Інструмент після використання промити водою.

КОЛОРУВАННЯ

Колорується водорозчинними пігментними пастами ручним або машинним способом.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Втрата: 100-125 мл/м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та інструменту.

Час висихання: 30 хв за відсутності липкості та 2-3 години для кожного шару при температурі повітря (20±2)°С та відносній вологості повітря не вище 65%. Поверхня придатна до використання через 9 год.

Заходи безпеки і утилізація: зберігати в недоступному для дітей місці! Містить суміш: 5-хлор-2-метил-2Н-ізотіазол-3-он та 2-метил-2 Н-ізотіазол-3-он (3:1). Може викликати алергічну реакцію. При роботі потрібно використовувати гумові рукавиці. Уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання промити водою та звернутись до лікаря за потребою. Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Лак для для фінішної обробки дерев’яних та деревоподібних поверхонь: панелей, «вагонки», плінтусів, OSB, MDF, ДСП, ДВП, фанери, поверхонь з брусу.