ПЛАСТИФІКАТОР “UNIVERSAL” - (ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ БЕТОНУ)

Призначення

внутрішні/зовнішні роботи

Упакування

1 л, 5 л, 10 л

Підвищує

тріщиностійкість, морозостійкість

Функції

водоредукуюча/пластифікація до 15%

Температурний режим

+ 5 ° С до + 30 ° С

Дозування

0,4 – 1,2 % від вмісту цементу (залежно від умов використання)

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
НАЯВНІ УПАКУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ
1
1 л 0,4-1,2 % від вмісту цементу
5
5 л 0,4-1,2 % від вмісту цементу
10
10 л 0,4-1,2 % від вмісту цементу
ПРИЗНАЧЕННЯ

Пластифікатор “ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ БЕТОНУ” ТМ “WECO” (ТМ “ВЕКО”) – це спеціальна добавка для бетону та розчинів, яку використовують для підвищення рухомості бетонних сумішей під час роботи та збільшення щільності і міцності матеріалу після затвердіння. Продукт підходить для використання у всіх видах бетону та будівельних сумішах. Використовують для виробництва товарного, декоративного бетонів, при виготовленні залізобетонних виробів, стяжок, для монолітного будівництва та інших видів будівельних робіт.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Пластифікатор “ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ БЕТОНУ” ТМ “ВЕКО” без зміни рухомості, дозволяє зменшити кількість води при приготуванні суміші до 15%, в наслідок чого підвищити міцність матеріалу або зменшити витрати цементу на 10-15%. Збільшує робочий час із сумішами та запобігає їх розшаруванню. Збільшує стійкість бетону до механічних навантажень після повного затвердіння суміші. Підвищує морозостійкість, водонепроникність, та запобігає появі висолів. Підвищує тріщиностійкість готових бетонних виробів.

ПІДГОТОВКА ПРОДУТКУ

Перед використанням добавку слід ретельно перемішати.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Продукт вводять у бетонну суміш одночасно з водою. Рекомендована температура матеріалів та навколишнього середовища: від +5°С до +30°С.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Увага! Не вводити у сухі компоненти!

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Витрата: 0,4 - 1,2% від вмісту цементу, в залежності від умов використання.

Склад: на основі лігносульфанату магнію та допоміжних речовин.

Заходи безпеки і утилізація: уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання – промити великою кількістю води. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006.

Тару та рідкі залишки пластифікатора “ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ БЕТОНУ” ТМ “WECO” необхідно здати на майданчик збору будівельного сміття чи в пересувний пункт збору шкідливих відходів.

Добавка для бетону для підвищення рухомості бетонних сумішей під час роботи та збільшення щільності і міцності матеріалу після затвердіння.