ҐРУНТОВКА УНІВЕРСАЛЬНА “UNIVERSAL PLUS”

Призначення

внутрішні/зовнішні роботи

Упакування

1 л, 5 л, 10 л

Колір

прозорий (після висихання)

Час висихання

2-3 год (між шарами)

Спосіб нанесення

пензель, валик, розпилювач

Кількість нанесень

2 (рекомендовано)

Дозування

100 - 200 мл/м² (1 шар)

Сертифікат

Еко Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат відповідності 

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
УПАКУВАННЯ / ПЛОЩА ПОКРИТТЯ
1
1 л — до 10 м² 100 - 200 мл/м² на 1 шар
5
5 л — до 50 м² 100 - 200 мл/м² на 1 шар
10
10 л — до 100 м² 100 - 200 мл/м² на 1 шар
ПРИЗНАЧЕННЯ

Ґрунтовка “UNIVERSAL PLUS” ТМ “WECO” (“Універсал Плюс” ТМ “ВЕКО”) – це універсальна ґрунтовка, що підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт. Продукт використовують для попередньої обробки стін, стель, підлог та інших мінеральних основ перед оздоблювальними, ізоляційними та захисними роботами. Ґрунтовка “Універсал Плюс” ТМ “ВЕКО” підсилює зчеплення стіни з наступним покриттям, захищає від вологи та зміцнює верхній шар поверхні. Матеріал використовують для цементних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних і цементно-вапняних поверхонь, а також для цегли, каміння, лакових та дисперсійно малярних покриттів. Наносять на підготовлену рівну поверхню перед штукатуркою, шпаклівкою, шпалерним клеєм, фарбою, основою під паркет тощо.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Ґрунтовка “Універсал Плюс” ТМ “ВЕКО” – після нанесення підвищує довговічність покриття, робить його стійкішим до вологи та не перешкоджає газообміну. Покращує захисні властивості поверхні до механічних пошкоджень, зменшує появу висолів.

ПІДГОТОВКА ПРОДУТКУ ТА ПОВЕРХНІ

Перед використанням ґрунтовку “Універсал Плюс” ТМ “ВЕКО” необхідно ретельно перемішати! Перед нанесенням матеріалу, слід підготувати основу, основа повинна бути чистою, міцною, відносно рівною, сухою та без масляних покриттів.

НАНЕСЕННЯ

Рекомендована температура повітря при проведенні робіт: від +8°С до +25°С, відносна вологість від 50% до 75%. Ґрунтовку слід наносити у два шари з перервою мінімум у 2-3 години за допомогою пензлика, валика або розпилювача. Наступний етап робіт проводити не раніше, ніж за 24 години після нанесення другого шару ґрунтовки. Використані в роботі інструменти та тару промити теплою водою.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Не підходить для поверхонь, вкритих масляними фарбами, плитки, металу!

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Втрата: 100-200 мл/м² на 1 шар, залежить від ступеня поглинання основи та способу нанесення.

Час висихання: 2-3 години у проміжку між шарами та 24 години до повного висихання.

Заходи безпеки і утилізація: Зберігати в недоступному для дітей місці. при потраплянні на шкіру та слизову очей промити водою. Використовувати захисну маску при нанесенні розпилювачем. Залишки ґрунтовки “UNIVERSAL PLUS” ТМ “WECO” в закритій тарі утилізувати відповідно до національних та міжнародних вимог.

Ґрунтовка для попередньої обробки стін, стель, підлог та інших мінеральних основ перед оздоблювальними, ізоляційними та захисними роботами.