ФАРБА ІНТЕР'ЄРНА МАТОВА “MATTLATEX”

Призначення

внутрішні роботи

Упакування

1,4 кг, 3,2 кг, 7 кг, 14 кг

Спосіб нанесення

пензель, валик, розпилювач

Зносостійкість

делікатне очищення

Тонування

у світлі кольори (База А) 

ручним або машинним способом

Кількість нанесень

2 шари (рекомендовано)

Дозування

140 - 170 г/м² (1 шар)

Сертифікат

Еко Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат відповідності

Сертифікат

Санітарно-епідеміологічна експертиза

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1,4
1,4 кг — до 10 м² 140 - 170 г/м² на 1 шар
3,2
3,2 кг — до 23 м² 140 - 170 г/м² на 1 шар
7
7 кг — до 50 м² 140 - 170 г/м² на 1 шар
14
14 кг — до 100 м² 140 - 170 г/м² на 1 шар
Призначення

Фарба матова водно-дисперсійна “MATTLATEX” ТМ “WECO” (“Маттлатекс” ТМ “ВЕКО”) – це сніжно-біла інтер’єрна фарба, стійка до помірного вологого очищення, що використовується для декоративно - захисного фарбування стін та стель в житлових та адміністративно - господарських приміщеннях. Наносять на нові або раніше пофарбовані водно - дисперсійними фарбами поверхні з цементно -вапняних, цементних, гіпсових штукатурок, бетону, цегли, дерев’яні та деревопохідні поверхні, а також на шпалери та ін.

Характеристики

Фарба інтер'єрна “Маттлатекс” ТМ “ВЕКО” – без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Фарбу виготовлено з високоякісної європейської сировини, вона легко наноситься та має високу покрівельну здатність. Одержане покриття біле, матове, добре приховує дрібні нерівності поверхні та дефекти, паропроникне, не перешкоджає проходження водяної пари. 3 клас стійкості до мокрого стирання (згідно ДСТУ EN 13300:2012), остаточної стійкості набуває через чотири тижні.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Підготовка продутку та поверхні

Перед нанесенням фарбу потрібно ретельно перемішати до однорідної консистенції. При необхідності фарбу можна розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але частка води не повинна перевищувати 10 %!

Основа під фарбування повинна бути рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою та сухою, з рівномірним водопоглинанням. Перед нанесенням фарби поверхню потрібно очистити від пилу, крейдових та вапняних побілок та старого покриття. Раніше не фарбовані поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою ТМ “ВЕКО” для вирівнювання водопоглинання основи та кращого зчеплення фарби з поверхнею.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80 %.

Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача. Рекомендується наносити у два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 1-2 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Колорування

Колорується у світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Технічні дані

Втрати: 140-170 г/м² при одношаровому нанесенні. Витрата фарби залежить від типу поверхні, технології нанесення та малярського інструменту.

Час висихання: 1-2 години для кожного шару в залежності від умов. 24 години - повне (остаточної стійкості набуває через 28 діб).

Зносостійкість: 3 клас стійкості до мокрого стирання (згідно ДСТУ EN 13300:2012).

Заходи безпеки і утилізація: Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання промити водою. Залишки фарби “Маттлатекс” ТМ “ВЕКО” в закритій тарі утилізувати як звичайне будівельне сміття. Полімерна тара може використовуватись повторно. Містить суміш: 5-хлор-2-метил-2Н-ізотіазол-3-он та 2-метил-2Н-ізотіазол-3-он (3:1). Може викликати алергічну реакцію.

Фарба матова для декоративно-захисного фарбування стін та стель в житлових та адміністративно-господарських приміщеннях з помірним експлуатаційним навантаженням.