ЛАК АКРИЛОВИЙ ВОДНО-ДИСПЕРСІЙНИЙ “FACADE & STONE”

Призначення

внутрішні/зовнішні роботи

Упакування

1 л, 3 л, 5 л

Ступінь блиску

шовковисто-глянцевий

Колір

прозоре покриття (після висихання)

Час висихання

2-3 год (кожен шар)

Спосіб нанесення

пензель, валик, розпилювач

Дозування

100 - 125 мл/м² (1 шар)

Сертифікат

Еко Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат відповідності 

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
УПАКУВАННЯ / ПЛОЩА ПОКРИТТЯ
1
1 л — до 10 м² 100 - 125 мл/м² на 1 шар
3
3 л — до 30 м² 100 - 125 мл/м² на 1 шар
5
5 л — до 50 м² 100 - 125 мл/м² на 1 шар
ПРИЗНАЧЕННЯ

Лак “FACADE & STONE” ТМ “WECO” (“Фасад і Камінь” ТМ “ВЕКО”) – це акриловий водно-дисперсійний лак, що підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт. Використовується для декоративно-захисного оздоблення поверхонь із натурального та штучного каменю, цегли, бетону, штукатурки та інших пористих мінеральних основ, які піддаються атмосферному та механічному впливу. Можна застосовувати для обробки дерев’яних поверхонь, фасадів і цоколів будинків, камінів, огорож, пам’ятників, а також різноманітних елементів інтер’єру.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Лак “Фасад енд Стоун” ТМ “ВЕКО”, продукт без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Створює прозоре паропроникне покриття з ефектом «мокрого каменю». Товщина сухої плівки E1 ≤ 50 мкм, розмір частинок S1 < 100 мкм – дрібнозернистий. Отримане покриття добре відштовхує воду, має властивість самоочищення, захищає від УФ-променів та атмосферного впливу. Захист будь-яких поверхонь лаком знижує ризик появи висолів, водоростей, моху, грибків плісняви та синяви.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

ПІДГОТОВКА ПРОДУТКУ ТА ПОВЕРХНІ

Перед нанесенням, а також під час роботи, лак ретельно перемішувати до однорідної консистенції. При необхідності лак розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 5%!

Основа, на яку наносять лак, потребує ретельної підготовки та повинна бути витриманою, відшліфованою, рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою (вологість бетонних основ ≤ 4%), без пилу, плісняви, грибків, старих покриттів та придатна до обробки. Раніше не лаковані дерев’яні поверхні рекомендується попередньо обробити біозахисним імпрегнатом для деревини «AQUAGRUNT» TM «BAYRIS» згідно інструкції. Раніше не лаковані мінеральні поверхні рекомендується попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення «DPA Grunt» TM «BAYRIS» згідно інструкцій. Ґрунтування поверхонь дозволяє знизити витрати лаку, зміцнити структуру та вирівняти водопоглинаючу здатність основи.

НАНЕСЕННЯ

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря від 50% до 80%. Наносити вздовж поверхні рівномірними, безперервними рухами, тонким однорідним шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в два-три шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 2-3 години. Допускається усунення шорсткості дрібнозернистим шліфувальним папером, після повного висихання нанесеного шару. Відразу після завершення лакування робочий інструмент промити водою.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Не використовувати для віконних рам та дверей, сходів, терас, підлог та інших горизонтальних поверхонь!

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Втрата: 100-125 мл/м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярного інструменту.

Час висихання: 30 хв. до відсутності липкості та 2-3 години для кожного шару при температурі повітря (20±2)°С та відносній вологості повітря не вище 65%. Поверхня придатна до використання через 9 год.

Заходи безпеки і утилізація: При роботі потрібно використовувати гумові рукавиці. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря. Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

ВМІСТ ЛОС

Вміст ЛОС у продукті Лак “FACADE & STONE” ТМ “WECO”, відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ No1394 від 02.10.2018, підкатегорія «5»: оздоблювальні лаки та лазурі для внутрішніх/зовнішніх робіт, норма до 130 г/л. Фактичний вміст у готовому до застосуванні виробі не більше 10 г/л.

Лак акриловий для оздоблення поверхонь із натурального та штучного каменю, цегли, бетону, штукатурки та інших пористих мінеральних основ.