ПЛАСТИФІКАТОР “AIR FLOW” - (ЗАМІННИК ВАПНА)

Призначення

внутрішні/зовнішні роботи

Упакування

1 л, 5 л, 10 л

Повітровтягувальний ефект

зменшує "всідання" робочого розчину

Температурний режим

+ 5 °С до + 30 °С

Дозування

0,4 - 1,2% від вмісту цементу

для кладочних робіт

Дозування

0,5 - 1,4% від вмісту цементу

для штукатурних работ

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
НАЯВНІ УПАКУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ
1
1 л 0,4-1,4 % від вмісту цементу (залежить від виду робіт)
5
5 л 0,4-1,4 % від вмісту цементу (залежить від виду робіт)
10
10 л 0,4-1,4 % від вмісту цементу (залежить від виду робіт)
ПРИЗНАЧЕННЯ

Добавка “ЗАМІННИК ВАПНА” ТМ “ВЕКО” (“AIR FLOW”  ТМ “WECO”) – спеціально розроблений продукт, що замінює вапно. Для захисту цементно-піщаних розчинів, які постійно піддаються впливу атмосфери, вологи та низьких температур. 1 л розчину замінює 100 кг вапна. Рекомендована для штукатурних робіт, а також для укладання цегли, газобетонних та пінобетонних блоків, керамічної плитки, кахлю тощо. Підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Замінник вапна “AIR FLOW”  ТМ “WECO” під час замішування утворює велику кількість закритих пор у структурі розчину, які зменшують водопоглинання та водонепроникність матеріалу. Дозволяє здешевити вартість розчину. Матеріал покращує пластичність бетону, попереджає розшарування розчину, зберігає в’язкість та рухомість матеріалу під час роботи. Добавка робить покриття стійкішим до морозів. Створює ефект «дихаючої штукатурки». Запобігає появі висолів, утворенню тріщин, плям, не викликає корозії металевих елементів.

ПІДГОТОВКА ПРОДУТКУ

Перед використанням добавку “ЗАМІННИК ВАПНА” ТМ “ВЕКО” слід обережно перемішати, добавка може пінитися!

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Продукт вводять у бетонну суміш одночасно з водою. Рекомендована температура матеріалів та навколишнього середовища: від +5°С до +30°С.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Увага! Не вводити у сухі компоненти!

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Витрата для кладочних робіт: 0,4 - 1,2% від вмісту цементу;

Витрата для штукатурних розчинів: 0,5 - 1,4% від вмісту цементу.

Склад: : на основі поверхнево-активних та допоміжних речовин.

Заходи безпеки і утилізація: уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання – промити великою кількістю води. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006.

Тару та рідкі залишки пластифікатора “AIR FLOW”  ТМ “WECO” (“ЗАМІННИК ВАПНА” ТМ “ВЕКО”) необхідно здати на майданчик збору будівельного сміття чи в пересувний пункт збору шкідливих відходів.

Спеціалізована добавка, що замінює вапно, призначена для приготування сумішей  на основі цементу для штукатурно-кладочних робіт.