ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ “NF-1” (Безбарвний)

Призначення

дерев'яні конструкції/вироби з деревини

Упакування

5 л, 10 л

Колір

безбарвний

Кількість нанесень

2-3 шари

Дозування

150-250 мл/м² (залежить від умов)

Без різкого запаху
Сертифікат

Еко сертифікат

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
НАЯВНІ УПАКУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ
5
5 л 150-250 мл/м² - (залежить від способу використання)
10
10 л 150-250 мл/м² - (залежить від способу використання)
ПРИЗНАЧЕННЯ

Вогнебіозахист для деревини “NF-1” (Безбарвний) ТМ “WECO” (“НФ-1” ТМ “ВЕКО”) – це просочення з вмістом антипіренів та інгібіторів біокорозії деревини. Застосовується для деревяних конструкцій та виробів з деревини (стропильні системи дахів, крокви, балки, несучі конструкції дерев'яних будинків). Придатний для промислового та професійного використання.

Використовується для усіх порід деревини, що не мають прямого контакту з водою та не піддаються атмосферним впливам в умовах класів  використання 1, 2, 3.1  згідно ДСТУ EN 335-1.

Вогнебіозахист для деревини “НФ-1” (Безбарвний) ТМ “WECO” сертифіковано в Державному центрі сертифікації України згідно протоколів випробування в НДЦ «Пожежна безпека» ІДУ НД ЦЗ та ДП УКРНДІ МТ МОЗ України.

Продукт забезпечує 1 групу вогнезахисної ефективності (при дотриманні відповідних рекомендованих витрат та методу нанесення). Продукт не містить канцерогенних речовин, а також кислот!

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Безбарвне просочення “НФ-1” ТМ “ВЕКО” має високу проникаючу здатність. Захищає деревину від появи синявих, цвілевих та грибів гниття. Насичує поверхню антипіренами, які значно підвищують температуру займання, та запобігають швидкому займанню деревини і її горінню відкритим полум'ям. Без запаху, помірно стійкий до змивання, прозорого відтінку. Увага! При тривалому контакті з металом може викликати його корозію.

ПІДГОТОВКА ПРОДУКТУ ТА ПОВЕРХНІ

Перед використанням продукт необхідно збовтати.

Основа повинна бути чистою, сухою, без пилу, плям, слідів біокоррозіі, лакофарбових покриттів і цементних забруднень, придатної до обробки. Вологість поверхні не повинна перевищувати 23%.

Увага! Не застосовувати миючі засоби для очищення поверхні перед нанесенням просочення.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього серидовища в в межах від 5 °С до 30 °С, та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. У разі утворення осаду - засіб потрібно перемішати. Обробка деревини проводиться методом занурення у робочий розчин, за допомогою автоклавного нанесення, розпилення, просочення пензлем, послідовно в два-три шари в залежності від очікуваної групи вогнезахисної ефективності. Мінімальний проміжок між нанесенням 6 годин.

І група вогнезахисної ефеткивності досягається методом занурення в робочий розчин або автоклавного нанесення, витрати препарату можуть становити 300 кг/м³.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Увага! Обмерзла основа не підлягає обробці!

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Витрата:

150-250 г/м². Фактичні витрати можуть збільшуватись до 500 мл/м² в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами, а також вологості деревини.

300 кг/м³ - для І групи вогнезахисної ефеткивності (метод занурення).

Витрати можуть збільшуватися залежно від конструкції і розмірів поверхні конструкції, елементів і пов'язаних з ними втратами.

Заходи безпеки і утилізація:

просочення є безпечним при зберіганні та транспортуванні. При застосуванні дотримуватись загальних правил безпеки та гігієни, використовувати індивідуальні засоби захисту, гумові рукавиці та окуляри. У випадку попадання матеріалу на шкіру або очі - негайно промити великою кількістю води. Матеріал не токсичний.

Тару та рідкі залишки вогнебіозахисту для деревини “NF-1” (Безбарвний) ТМ “WECO” необхідно здати на майданчик збору будівельного сміття чи в пересувний пункт збору шкідливих відходів.

Просочувальна вогнезахисна речовина (безбарвна) для для дерев'яних конструкцій та виробів з деревини з вмістом антипіренів та інгібіторів біокорозії деревини.