УНІВЕРСАЛЬНИЙ БІОЗАХИСНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ “WOOD PROTECT GRUNT”

Призначення

дерев'яні конструкції/вироби з деревини

Упакування

1 л, 5 л

Колір

безбарвний

Кількість нанесень

1-2 шари

Дозування

170-250 мл/м² (залежить від умов)

Без різкого запаху
Сертифікат

Санітарно-епідеміологічна експертиза

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
НАЯВНІ УПАКУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ
1
1 л 170-250 мл/м² - (залежить від способу нанесення)
5
5 л 170-250 мл/м² - (залежить від способу нанесення)
ПРИЗНАЧЕННЯ

Універсальний біозахисний засіб “WOOD PROTECT GRUNT” ТМ “WECO” (“ВУД ПРОТЕКТ ҐРУНТ” ТМ “ВЕКО”) призначений для комлексного захисту деревини від біологічного руйнування, гниття, цвілі, появи водоростей, лишайників, моху, грибків плісняви та синяви. Також застосовується для захисту та профілактики від шашіля, короїду, точильника та інших комах-шкідників, що можуть пошкоджувати деревину.

Використовується для захисту дерев’яних елементів будівель (вікна, двері, вагонка, каркаси, зруби тощо) та будь-якої іншої деревини з високим експлуатаційним навантаженням, але без контакту з ґрунтом (крокви, опори, підлоги, паркани, альтанки, садові меблі, стовпи, несучі конструкції будинку з дерева тощо). 

Придатний для побутового, професійного та промислового використання в умовах класів експлуатування 1-3 згідно з ДСТУ EN 335-1:2010.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

“ВУД ПРОТЕКТ ҐРУНТ” ТМ “ВЕКО”, готовий до застосування біозахисний засіб, який не вимивається в процесі експлуатації та забезпечує тривалий захист деревини від широкого спектру біологічних уражень. Не змінює структуру та колір деревини, не руйнує її поверхневий шар, не створює плівки та сольового шару.

Застосовується перед нанесенням будь-яких декоративно-захисних матеріалів (фарби, емалі, лаки, імпрегнати, лазурі, лакобейци тощо).

ПІДГОТОВКА ПРОДУКТУ ТА ПОВЕРХНІ

Перед використанням продукт необхідно збовтати.

Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки (за потреби механічно очистити). Допустима вологість оброблюваного матеріалу не повинна перевищувати 25%.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%. Перед використанням засіб ретельно перемішати. Наносити рівномірним шаром пензлем, щіткою, валиком або методом розпилення. Для забезпечення захисних властивостей засіб наносити в 1-2 шари дотримуючись рекомендованих витрат. 

Відразу після завершення обробки робочий інструмент промити водою.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Увага! Приміщення, в середині яких деревина була оброблена захисним засобом, можуть використовуватися через три дні після інтенсивної вентиляції.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Витрата:

170-250 г/м². Фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами, а також вологості деревини.

Час висихання:

4-6 годин.

Заходи безпеки і утилізація:

універсальний біозахисний засіб “ВУД ПРОТЕКТ ҐРУНТ” ТМ “ВЕКО” є безпечним при зберіганні та транспортуванні. При застосуванні дотримуватись загальних правил безпеки та гігієни, використовувати індивідуальні засоби захисту, гумові рукавиці та окуляри. У випадку попадання матеріалу на шкіру або очі - негайно промити великою кількістю води. Матеріал не токсичний.

Тару та рідкі залишки біозахисного засобу для деревини “WOOD PROTECT GRUNT” ТМ “WECO” необхідно здати на майданчик збору будівельного сміття чи в пересувний пункт збору шкідливих відходів.

Універсальний біозахисний засіб для захисту дерев’яних елементів будівель (вікна, двері, вагонка, каркаси, зруби тощо) та будь-якої іншої деревини з високим експлуатаційним навантаженням.