БІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ “CONCENTRAT 1:6” (Зелений)

Призначення

конструкційна/будівельна деревина

Упакування

1 л, 5 л

Колір

зелений

Спосіб нанесення

занурення, розпилення, пензель/щітка

Кількість нанесень

2 шари

Дозування

60-80 мл/м² (залежить від умов)

Без різкого запаху
Сертифікат

Сертифікат відповідності

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
НАЯВНІ УПАКУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ
1
1 л 60-80 мл/м² - (з/без атмосферними впливами)
5
5 л 60-80 мл/м² - (з/без атмосферними впливами)
ПРИЗНАЧЕННЯ

Біозахист для деревини “CONCENTRAT 1:6” ТМ “WECO” (“Концентрат 1:6” ТМ “ВЕКО”) – це спеціальний антисептик-концентрат (з зеленим маркувальним пігментом) для захисту деревини від паразитів, грибків та плісняви. Для глибокого та поверхневого просочення різних порід деревини з різними ступенями просочення. Підходить для дерев’яних елементів будівель, які монтуються під накриттям або без нього, контактують з водою та піддаються атмосферним впливам.

Продукт використовують для покриття деревини для горищ, каркасів, зрубів, крокв, а також для підлог, парканів, альтанок, терас, дерев’яних фундаментів, стовпів та іншого.

Біозахист “Концентрат 1:6” ТМ “ВЕКО”, придатний для побутового, промислового та професійного використання в умовах класів використання І-ІV згідно з ДСТУ EN 335-1:2010.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Зелений концентрований засіб “CONCENTRAT 1:6” ТМ “WECO”, не містить високотоксичних речовин, ефективно захищає деревину від появи домових, пліснявих та синявих грибів, водоростей, термітів, комах та жуків (барвник є лише індикатором місця обробки, немає жодних біоцидних властивостей і може з часом вимиватися). Матеріал стійкий до вимивання, зі слабким характерним запахом. Оброблена деревина придатна для лакування, фарбування та склеювання. Не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Засіб з низькою корозійною активністю до чорних металів.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

ПІДГОТОВКА РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ТА ПОВЕРХНІ

Перед використанням збовтати концентрат. Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням у співвідношенні 1:6 (1 частина засобу та 6 частин чистої або дистильованої води).

Деревина повинна бути візуально чистою та сухою, без слідів плісняви, плям, гнилих елементів та придатна до обробки. Вологість основи не повинна перевищувати 28%.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +10°С до +23°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%.

Просочування проводити:

- для І або ІІ класу: в один-два шари за допомогою пензлика, валика або розпилювача. Перед повторним нанесенням дати деревині просохнути не менше 4 год. при температурі 21°С;

- для ІІІ класу: основу занурюють у розчин на 6-8 годин. Перед повторним нанесенням дати деревині просохнути не менше 24 год. під накриттям;

- для ІV класу в автоклавах. Перед повторним нанесенням дати деревині просохнути не менше 24 год. під накриттям.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Увага! Обмерзла основа не підлягає обробці!

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Витрата:

60 г/м² концентрату для захисту від домових грибів та технічних шкідників. Для поверхонь деревини, що монтуються під накриттям і не контактують з ґрунтом та не піддаються впливу атмосфери (І клас використання);

80 г/ м² концентрату для захисту від домових грибів та технічних шкідників. Для дерев’яних поверхонь, що мають прямий контакт з водою, але не контактують з ґрунтом та піддаються впливу атмосфери (ІІІ клас використання);

Витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами.

Час закріплення: після обробки засіб повністю закріплюється за умови, що основа не піддавалась дії атмосферних опадів:

  • для І або ІІ класу не менше 48 годин;
  • для ІІІ-ІV класу не менше 14 днів.

Час експлуатації:

  • для І або ІІ класу - необмежений;
  • для ІІІ класу - 8 років;
  • для ІV класу - 12 років.

Заходи безпеки і утилізація:

не допускати попадання на шкіру та слизові очей, при попаданні промити водою та звернутись до лікаря. Використовувати гумові рукавиці, фартух, респіратор та захисні окуляри. При нанесенні розпилювачем не вдихати з повітря розпилений матеріал! Уникати контакту з їжею. Не допускати потрапляння у ґрунт та водойми.

Тару та рідкі залишки біозахисту “Концентрат 1:6” ТМ “ВЕКО” (Зелений) необхідно здати на майданчик збору будівельного сміття чи в пересувний пункт збору шкідливих відходів.

Концентрат антисептик (з маркувальним пігментом) для захисту деревини від паразитів, грибків і плісняви (для глибокого і поверхневого просочення).