БІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ “CONCENTRAT 1:6” (Безбарвний)

Призначення

конструкційна/будівельна деревина

Упакування

1 л, 5 л

Колір

безбарвний

Спосіб нанесення

занурення, розпилення, пензель/щітка

Кількість нанесень

2 шари

Дозування

60-80 мл/м² (залежить від умов)

Без різкого запаху
Сертифікат

Сертифікат відповідності

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
НАЯВНІ УПАКУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ
1
1 л 60-80 мл/м² - (з/без атмосферними впливами)
5
5 л 60-80 мл/м² - (з/без атмосферними впливами)
ПРИЗНАЧЕННЯ

Біозахист для деревини “CONCENTRAT 1:6” ТМ “WECO” (“Концентрат 1:6” ТМ “ВЕКО”) – це спеціальний безбарвний антисептик-концентрат для захисту деревини від паразитів, грибків та плісняви. Для глибокого та поверхневого просочення різних порід деревини з різними ступенями просочення. Підходить для дерев’яних елементів будівель, які монтуються під накриттям або без нього, контактують з водою та піддаються атмосферним впливам.

Продукт використовують для покриття деревини для горищ, каркасів, зрубів, крокв, а також для підлог, парканів, альтанок, терас, дерев’яних фундаментів, стовпів та іншого.

Біозахист “Концентрат 1:6” ТМ “ВЕКО”, придатний для побутового, промислового та професійного використання в умовах класів використання І-ІV згідно з ДСТУ EN 335-1:2010.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Безбарвний концентрований засіб “CONCENTRAT 1:6” ТМ “WECO”, не містить високотоксичних речовин, ефективно захищає деревину від появи домових, пліснявих та синявих грибів, водоростей, термітів, комах та жуків. Матеріал стійкий до вимивання, зі слабким характерним запахом. Оброблена деревина придатна для лакування, фарбування та склеювання. Не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Засіб з низькою корозійною активністю до чорних металів.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

ПІДГОТОВКА РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ТА ПОВЕРХНІ

Перед використанням збовтати концентрат. Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням у співвідношенні 1:6 (1 частина засобу та 6 частин чистої або дистильованої води).

Деревина повинна бути візуально чистою та сухою, без слідів плісняви, плям, гнилих елементів та придатна до обробки. Вологість основи не повинна перевищувати 28%.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +10°С до +23°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%.

Просочування проводити:

- для І або ІІ класу: в один-два шари за допомогою пензлика, валика або розпилювача. Перед повторним нанесенням дати деревині просохнути не менше 4 год. при температурі 21°С;

- для ІІІ класу: основу занурюють у розчин на 6-8 годин. Перед повторним нанесенням дати деревині просохнути не менше 24 год. під накриттям;

- для ІV класу в автоклавах. Перед повторним нанесенням дати деревині просохнути не менше 24 год. під накриттям.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Увага! Обмерзла основа не підлягає обробці!

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Витрата:

60 г/м² концентрату для захисту від домових грибів та технічних шкідників. Для поверхонь деревини, що монтуються під накриттям і не контактують з ґрунтом та не піддаються впливу атмосфери (І клас використання);

80 г/ м² концентрату для захисту від домових грибів та технічних шкідників. Для дерев’яних поверхонь, що мають прямий контакт з водою, але не контактують з ґрунтом та піддаються впливу атмосфери (ІІІ клас використання);

Витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами.

Час закріплення: після обробки засіб повністю закріплюється за умови, що основа не піддавалась дії атмосферних опадів:

  • для І або ІІ класу не менше 48 годин;
  • для ІІІ-ІV класу не менше 14 днів.

Час експлуатації:

  • для І або ІІ класу - необмежений;
  • для ІІІ класу - 8 років;
  • для ІV класу - 12 років.

Заходи безпеки і утилізація:

не допускати попадання на шкіру та слизові очей, при попаданні промити водою та звернутись до лікаря. Використовувати гумові рукавиці, фартух, респіратор та захисні окуляри. При нанесенні розпилювачем не вдихати з повітря розпилений матеріал! Уникати контакту з їжею. Не допускати потрапляння у ґрунт та водойми.

Тару та рідкі залишки біозахисту “Концентрат 1:6” ТМ “ВЕКО” необхідно здати на майданчик збору будівельного сміття чи в пересувний пункт збору шкідливих відходів.

Концентрат антисептик (без маркувального пігменту) для захисту деревини від паразитів, грибків і плісняви (для глибокого і поверхневого просочення).