ҐРУНТОВКА АКРИЛОВА “ЕКО ҐРУНТ”

Призначення

внутрішні/зовнішні роботи

Упакування

5 л, 10 л

Колір

прозорий (після висихання)

Час висихання

2-3 год (між шарами)

Спосіб нанесення

пензель, валик, розпилювач

Кількість нанесень

2 (рекомендовано)

Дозування

100 - 200 мл/м² (1 шар)

Сертифікат

Еко Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат відповідності 

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
УПАКУВАННЯ / ПЛОЩА ПОКРИТТЯ
5
5 л — до 50 м² 100 - 200 мл/м² на 1 шар
10
10 л — до 100 м² 100 - 200 мл/м² на 1 шар
ПРИЗНАЧЕННЯ

Ґрунтовка акрилова “ЕКО ҐРУНТ” ТМ “WECO” (ТМ “ВЕКО”) – це універсальна ґрунтовка, в економ упакуванні, що пвикористовують для попередньої обробки стін, стель, підлог та інших мінеральних основ перед оздоблювальними, ізоляційними та захисними роботами. Ґрунтовка “ЕКО ҐРУНТ” вирівнює водопоглинання та зміцнює верхній шар основи. Застосовується для внутрішніх робіт по цементних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних і цементно-вапняних поверхнях, а також для цегли, каміння та фарб на водній основі. Наносять на підготовлену рівну поверхню перед штукатуркою, шпаклівкою, шпалерним клеєм, фарбою, основою під паркет тощо.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Ґрунтовка “ЕКО ҐРУНТ” ТМ “ВЕКО” – без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Після висихання вирівнює водопоглинання основи, та підвищує міцність зчеплення наступних матеріалів з основою на яку нанесена.

Зверніть увагу! Даний продукт фасується у тару, що дозволяє заощадити на упаковці, а також містить суттєво менше пластику. Цифри для порівняння: вага 10 л PET пляшки, в яку фасується ґрунтовка «Еко Ґрунт» TM «WECO»  - 125 грам, 10 л PET каністра вага - 355 грам, 5 л PET пляшка важить - 85 грам, 5 каністра - 260 грам (зазначено вагу фасувань без продукту, з корками без етикетки).

Цифри говорять самі за себе, а саме на 64,79% менше пластику при 10 л фасуванні та на 67,31% менше при 5 л. 

ПІДГОТОВКА ПРОДУТКУ ТА ПОВЕРХНІ

Перед використанням ґрунтовку “ЕКО ҐРУНТ” ТМ “WECO” необхідно ретельно перемішати!

Підготовка поверхні здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути візуально чистою, сухою. За потреби потрібно очистити від бруду, пилу, жиру, цвілі, грибків, залишків олійних і вапняних фарб та ін.

НАНЕСЕННЯ

Ґрунтовку слід наносити на поверхню рівномірно без пропусків за допомогою пензлика, валика або розпилювача. Після висихання першого шару перевірити поверхню та при необхідності нанести наступний шар. Не допускати появи блиску на оброблюваній поверхні! Рекомендована температура повітря: від +8°С до +25°С та при відносній вологості від 50% до 75%. Наступний етап робіт проводити не раніше, ніж за 24 години після нанесення останнього шару ґрунтовки.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Не підходить для поверхонь, вкритих масляними фарбами, плитки, металу!

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Втрата: 100-200 мл/м² на 1 шар, залежить від ступеня поглинання основи та способу нанесення.

Час висихання: 2-3 години у проміжку між шарами та 24 години до повного висихання.

Заходи безпеки і утилізація: Зберігати в недоступному для дітей місці. при потраплянні на шкіру та слизову очей промити водою. Використовувати захисну маску при нанесенні розпилювачем. Залишки ґрунтовки “UNIVERSAL PLUS” ТМ “WECO” в закритій тарі утилізувати відповідно до національних та міжнародних вимог.

Вміст ЛОС: відповідає вимозі Директиви 2004/42/ЄС Підкатегорія А/d (WB): 130 г/л. Фактичний вміст ЛОС < 30 г/л.

Ґрунтовка в економ упакуванні для попередньої обробки стін, стель, підлог та інших мінеральних основ перед оздоблювальними, ізоляційними та захисними роботами.