ҐРУНТОВКА АДГЕЗІЙНА “QUARTZ-GRUNT”

Призначення

внутрішні/зовнішні роботи

Упакування

3,2 кг, 7 кг, 14 кг

Наповнювач

кварцевий

Час висихання

2-3 год (між шарами)

Спосіб нанесення

пензель, валик, щітка

Кількість нанесень

2 (рекомендовано)

Дозування

250 - 350 г/м² на 1 шар

Сертифікат

Еко Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат відповідності

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
УПАКУВАННЯ / ПЛОЩА ПОКРИТТЯ
3,2
3,2 кг — до 11 м² 250 - 350 г/м² на 1 шар
7
7 кг — до 23 м² 250 - 350 г/м² на 1 шар
14
14 кг — до 45 м² 250 - 350 г/м² на 1 шар
ПРИЗНАЧЕННЯ

Ґрунтовка адгезійна “QUARTZ-GRUNT” ТМ “WECO” (“Кварц Ґрунт” ТМ “ВЕКО”) – це продукт на полімерному в'яжучому з кварцевим наповнювачем, що використовують для попереднього ґрунтування та зміцнення основи перед нанесенням штукатурок та фарб. Можна використовувати для поверхонь з бетону, цементну, вапна, цементно-піщаних штукатурок, на гіпсові поверхні, цеглу, стіни, стелі, а також як проміжний шар на гладкі, металеві, дерев’яні поверхні для нанесення цементно-полі - мерних розчинів.

Підходить як для внутрішніх і зовнішніх робіт, так і для консервування систем зовнішньої теплоізоляції в зимовий період. Захищає від проникнення води.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Ґрунтовка адгезійна “Кварц Ґрунт” ТМ “ВЕКО” – без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Ґрунтовка створює на гладких, щільних, поглинаючих поверхнях шорсткий шар, який дозволяє рівномірно та надійно розподілити наступні шари оздоблення. Одержане покриття стійке до перепадів температур та паропроникне, перешкоджає появі плям та зменшує вірогід - ність зміни забарвлення штукатурки. В рідкому стані ґрунтовка білого кольору.

ПІДГОТОВКА ПРОДУТКУ ТА ПОВЕРХНІ

Перед використанням ґрунтовку “Кварц Ґрунт” ТМ “ВЕКО” необхідно ретельно перемішати до однорідності тихохідним пристроєм! Не розбавляти водою!

Основа повинна бути рівною, міцною, візуально чистою, сухою, без пилу, відшарувань, масляних, крейдових, клейових, вапняних, кремнійорганічних покриттів та придатна до обробки.

НАНЕСЕННЯ

Роботи слід проводити при температурі основи та навколишнього середовища від +8 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. Наносити за допомогою пензля, валика або щітки. Після використання інструмент відразу промити водою. Наступний етап оздоблювальних робіт проводити через 24 години після завершення ґрунтування, за умови, що покриття стійке до подряпин металевим інструментом.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

У процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру до повного висихання матеріалу!

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Втрата: 250-350 г/м² на 1 шар, залежить від ступеня поглинання основи та способу нанесення.

Час висихання: 4-6 годин між шарами (в залежності від умов). 24 години до повного висихання.

Заходи безпеки і утилізація: Зберігати в недоступному для дітей місці. При потраплянні на шкіру та слизову очей промити водою.

Залишки ґрунтовки “QUARTZ-GRUNT” ТМ “WECO” (“Кварц Ґрунт” ТМ “ВЕКО”) в закритій тарі утилізувати відповідно до національних та міжнародних вимог.

Ґрунтовка адгезійна (створює шорсткий шар) для попередньої обробки та зміцнення основи перед нанесенням штукатурок і фарб.