ФАРБА ІНТЕР’ЄРНА АКРИЛОВА “INTERNE” (БІЛА МАТОВА)

Призначення

внутрішні роботи

Упакування

4,5 л, 9 л

Спосіб нанесення

пензель, валик

Зносостійкість

делікатне очищення

Тонування

у світлі кольори

ручним або машинним способом

Кількість нанесень

2 шари (рекомендовано)

Дозування

100 - 120 мл/м² (1 шар)

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
4,5
4,5 л — до 45 м² 100 - 120 мл/м² на 1 шар
9
9 л — до 90 м² 100 - 120 мл/м² на 1 шар
Призначення

Фарба інтер'єрна акрилова “INTERNE” ТМ “WECO” (“Інтерне” ТМ “ВЕКО”) – це водно-дисперсійна біла матова фарба, що використовується для декоративно-захисного фарбування стін та стель в житлових та господарських приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням. Наносять на нові або раніше пофарбовані акриловими фарбами поверхні з цементно-вапняних, цементних, гіпсових штукатурок, бетону, цегли, дерев’яні та дерево-похідні поверхні, шпалери  тощо.

Характеристики

Фарба акрилова “Інтерне” ТМ “ВЕКО” – зручна у нанесенні, має високу покрівельну здатність та відмінною витратою. Одержане покриття біле, матове, добре приховує дрібні нерівності поверхні, паропроникне. Інтер'єрна фарба “INTERNE” ТМ “WECO” – продукт без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин, екологічна.

Підготовка продутку та поверхні

Перед нанесенням фарбу потрібно ретельно перемішати до однорідної консистенції. При необхідності фарбу можна розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10%!

Основа під фарбування повинна бути рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою та сухою, з рівномірним водопоглинанням. Перед нанесенням фарби поверхню потрібно очистити від пилу, крейдових та вапняних побілок і старого покриття. Раніше не фарбовані поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою ґрунтовкою ТМ "ВЕКО" для вирівнювання водопоглинання основи та кращої адгезії фарби з поверхнею.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80 %.

Фарбу “Інтерне” ТМ “ВЕКО” слід наносити рівномірно, тонким шаром за допомогою пензлика або валика. Фарбу “INTERNE” ТМ “WECO” рекомендується наносити у два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 1-2 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент необхідно промити водою.

Колорування

Колорується у світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Технічні дані

Втрати: 100-120 мл/м² при одношаровому нанесенні. Витрата фарби залежить від типу поверхні, технології нанесення та малярського інструменту.

Час висихання: суха на дотик через 1 годину. Повне висихання – через 24 години. Кінцевих властивостей покриття набуває через 28 днів.

Зносостійкість: стійка до сухого делікатного очищення.

Заходи безпеки і утилізація: зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання промити водою. Товар, оброблений біоцидним препаратом. Містить C(M)IT/MIT (3:1). Містить реакційну масу 5-хлор-2-метил-2Н-ізотіазол-3-ону та 2-метил-2Н-ізотіазол-3-ону (3:1) і 1,2-бензізотіазол 3(2Н)-ону. Може викликати алергічну реакцію.

Фарба інтер'єрна акрилова “INTERNE” ТМ “WECO” створена згідно філософії бренду “WECO” – “GO GREEN”. Це філософія, що ґрунтується на турботі про безпеку продуктів для споживачів, охороні навколишнього середовища і живої природи. Команда бренду WECO постійно працює над зменшенням впливу виробництва та продукції на навколишнє середовище, а також закликає до відповідальної переробки та утилізації тари. Пам'ятайте про турботу про навколишнє середовище, не виливайте залишки в каналізацію, найкращий вихід – використати фарбу повністю або віддати залишки іншим людям, які можливо потребують не велику кільсть фарби. Порожню упаковку слід переробити або після ретельного миття можна використовувати для особистих господарських потреб.

Вміст ЛОС: продукт відповідає суворим вимогам європейських стандартів щодо вмісту небезпечних речовин та летких органічних сполук. Допустимий вміст ЛОС (кат. A/a/Fw ) 30 г/л, продукт містить менше 30 г/л.

Фарба акрилова інтер'єрна призначена фарбування стель та стін в житлових та адміністративно-господарських приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням.