ФАРБА ФАСАДНА СИЛІКОН-МОДИФІКОВАНА “FACADE”

Призначення

зовнішні/внутрішні роботи

Упакування

3,2 кг, 7 кг, 14 кг

Спосіб нанесення

пензель, валик, розпилювач

Зносостійкість

стійка до атмосферних впливів

Тонування

у світлі кольори (База А) 

ручним або машинним способом

Кількість нанесень

2 шари (рекомендовано)

Дозування

140 - 170 г/м² (1 шар)

Сертифікат

Еко сертифікат

Сертифікат

Сертифікат відповідності

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
3,2
3,2 кг — до 23 м² 140 - 170 г/м² на 1 шар
7
7 кг — до 50 м² 140 - 170 г/м² на 1 шар
14
14 кг — до 100 м² 140 - 170 г/м² на 1 шар
Призначення

Фарба фасадна атмосферостійка “FACADE” ТМ “WECO” (“Фасад” ТМ “ВЕКО”) – це матова водно-дисперсійна фарба для фасадів, яку використовують для декоративно - захисного фарбування фасадів будинків, а також для приміщень, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Наносять на підготовлені основи із цементу, гіпсу, гіпсокартону, бетону, на цементно-вапняні, лакофарбові, дерев’яні та деревопохідні поверхні. Можна використовувати для покриття силікатної цегли та каміння, шпалер під фарбування, а також на декоративні штукатурки та на цементно-волокнисті плити.

Характеристики

Фасадна фарба “FACADE” ТМ “WECO”, зручно наноситься та має високу покрівельну здатність. Завдяки вмісту силікону, фарба має підвищену* паропроникність але малопридатна для фарбування будинків з поганою гідроізоляцією фундаментів, стіни яких зазвичай вологі. Одержане покриття біле, матове, яке довго тримається на поверхні та дозволяє стінам "дихати".

*паропроникність вища ніж у латексних, акрилових фарбах.

Продукт без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Підготовка продутку та поверхні

Перед нанесенням фарбу потрібно ретельно перемішати до однорідної консистенції. При необхідності фарбу можна розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але частка води не повинна перевищувати 10 %!

Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути рівною, монолітною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, крейдових та вапняних побілок, старих покриттів та придатна до обробки. Раніше не фарбовані поверхні рекомендовано попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою «Weco» для вирівнювання вбираючої здатності основи та кращої стійкості матеріалу.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +8 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80%.

Наносити потрібно рівномірно, тонким шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача високого тиску, послідовно в два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає 1-3 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Колорування

Колорується у світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Технічні дані

Втрати: 140-170 г/м² при одношаровому нанесенні. Витрата фарби залежить від типу поверхні, технології нанесення та малярського інструменту.

Час висихання: покриття висихає 1-3 години для кожного шару в залежності від умов. Кінцевої зносостійкості набуває через 28 діб.

Зносостійкість: атмосферостійка.

Заходи безпеки і утилізація: Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання промити водою. Залишки фарби “Фасад” ТМ “ВЕКО” в закритій тарі утилізувати як звичайне будівельне сміття. Полімерна тара може використовуватись повторно. Містить суміш: 5-хлор-2-метил-2Н-ізотіазол-3-он та 2-метил-2Н-ізотіазол-3-он (3:1). Може викликати алергічну реакцію.

Фасадна фарба для декоративно-захисного фарбування фасадів будівель, а також для інтер'єрів у приміщеннях, які піддаються інтенсивному експлуатаційному навантаженню.