ФАРБА ДЛЯ СТІН ТА СТЕЛЬ “INTERECO”

Призначення

внутрішні роботи

Упакування

1,4 кг, 3,2 кг, 7 кг, 14 кг

Спосіб нанесення

пензель, валик, розпилювач

Зносостійкість

делікатне очищення

Тонування

у світлі кольори (База А) 

ручним або машинним способом

Кількість нанесень

2 шари (рекомендовано)

Дозування

140 - 170 г/м² (1 шар)

Сертифікат

Еко Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат відповідності

Сертифікат

Санітарно-епідеміологічна експертиза

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1,4
1,4 кг — до 10 м² 140 - 170 г/м² на 1 шар
3,2
3,2 кг — до 23 м² 140 - 170 г/м² на 1 шар
7
7 кг — до 50 м² 140 - 170 г/м² на 1 шар
14
14 кг — до 100 м² 140 - 170 г/м² на 1 шар
Призначення

Фарба водно-дисперсійна “INTERECO” ТМ “WECO” (“Інтереко” ТМ “ВЕКО”) – це сніжно-біла інтер’єрна фарба, що використовується для декоративно-захисного фарбування стін та стель в житлових та адміністративно-господарських приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням. Фарбу “Інтереко” ТМ “ВЕКО”, можна наносити на нові або раніше пофарбовані водно-дисперсійними фарбами поверхні з цементно-вапняних, цементних, гіпсових штукатурок, бетону, цегли, дерев’яні та деревопохідні поверхні, а також на шпалери та ін.

Характеристики

Фарба “INTERECO” ТМ “WECO” – зручна в нанесенні, має високу покрівельну здатність. Одержане покриття білосніжно-матове, добре приховує дрібні нерівності поверхні, паропроникне, не перешкоджає проходженню водяної пари - поверхня “дихає”. “Інтереко” ТМ “ВЕКО” - продукт без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Підготовка продутку та поверхні

Перед нанесенням фарбу потрібно ретельно перемішати до однорідної консистенції. При необхідності фарбу можна розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10%!

Основа під фарбування повинна бути рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою та сухою, з рівномірним водопоглинанням. Перед нанесенням фарби поверхню потрібно очистити від пилу, крейдових та вапняних побілок і старого покриття. Раніше не фарбовані поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою ТМ "ВЕКО" для вирівнювання водопоглинання основи та кращого зчеплення фарби з поверхнею.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80 %.

Фарбу “Інтереко” ТМ “ВЕКО” слід наносити рівномірно, тонким шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача. Рекомендується наносити у два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 1-2 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Колорування

Колорується у світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Технічні дані

Втрати: 140-170 г/м² при одношаровому нанесенні. Витрата фарби залежить від типу поверхні, технології нанесення та малярського інструменту.

Час висихання: 1-2 години для кожного шару в залежності від умов.

Зносостійкість: 5 клас стійкості до мокрого стирання (згідно ДСТУ EN 13300:2012).

Заходи безпеки і утилізація: Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання промити водою. Залишки фарби “Інтереко” ТМ “ВЕКО” в закритій тарі утилізувати як звичайне будівельне сміття. Полімерна тара може використовуватись повторно. Містить суміш: 5-хлор-2-метил-2Н-ізотіазол-3-он та 2-метил-2Н-ізотіазол-3-он (3:1). Може викликати алергічну реакцію.

Фарба для декоративно-захисного фарбування стін та стель в житлових та адміністративно-господарських приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням.