ВОЛОКНО АРМУЮЧЕ ПОЛІПРОПІЛЕНОВЕ “ARMO-FIBER” - (ФІБРА)

Призначення

внутрішні/зовнішні роботи

Упакування

0,3 кг, 0,6 кг, 0,9 кг

Якісна сировина

100 % первинний поліпропілен

Довжина волокна

12 мм

Дозування

від 0,9 кг/м³ – бетон та підлоги

Дозування

від 0,3 кг/м³ – сухі суміші

Дозування

від 0,6 кг/м³ – стяжки

Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
НАЯВНІ УПАКУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ
0,3
0,3 кг 0,3 - 2,4 кг/м³ (залежить від виду робіт)
0,6
0,6 кг 0,3 - 2,4 кг/м³ (залежить від виду робіт)
0,9
0,9 кг 0,3 - 2,4 кг/м³ (залежить від виду робіт)
ПРИЗНАЧЕННЯ

Волокно армуюче поліпропіленове “ARMO-FIBER” ТМ “ВЕКО” (“АРМО-ФАЙБЕР”  ТМ “WECO”) – це спеціальні будівельні мікроволокна, призначені для покращення фізико-механічних та експлуатаційних характеристик залізобетонних конструкцій та будівельних розчинів. Поліпропіленові волокна (мікрофібра) “АРМО-ФАЙБЕР”  ТМ “WECO” використовують при виготовленні всіх видів та марок бетону в житловому та промисловому будівництві. Може застосовуватись при виробництві тротуарної плитки (бруківки), відмостки, бетонних плит, а також пінобетону. Ідеально підходить для застосування в системах типу «тепла підлога». Фібра поліпропіленова може використовуватись у штукатурних розчинах (водостійких), стяжках (цементно-піщані), а також при монолітній заливці стін.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Мікрофібра “ARMO-FIBER” TM “WECO” – це інноваційний полімерний продукт, що виготовлено із 100% первинного поліпропілену (не з вторсировини, як більшість аналогів), з збільшеним вмістом одиночних волокон в 1 кг (до 250 000 000). Фібра “АРМО-ФАЙБЕР”  ТМ “WECO” не шкодить будівельній техніці та інвентарю та сумісна з усіма добавками для бетонів та розчинів TM “WECO”. Продукт рівномірно розподіляється у всьому об’ємі бетону/розчину, мінімізує усадку та запобігає утворенню тріщин, покращує показники міцності на розтягнення та ударну міцність бетону а також суттєво покращує водонепроникність і морозостійкість бетону.

ВИКОНАННЯ РОБІТ - ЗМІШУВАННЯ

Фібра “ARMO-FIBER” TM “WECO”, може перемішуватись будь-яким способом, як ручним, так і механізованими пристроями (гравітаційного або примусового типу). Мікрофібру необхідно ретельно перемішувати до рівномірного розподілу волокон у масі. Орієнтовний час змішування при рекомендованій витраті: до 10 хв. (при ручному способі); до 5 хв. (при механізованому способі); до рівномірного розподілу, при доданні в готові бетонні суміші чи розчини.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Мікрофібру рекомендовано вводити на початковому етапі перемішування. Для кращого ефекту мікрофібру можна додати у воду.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Витрати та дозування:

- 0,6 – 0,9 кг/м³: стяжки цементно-піщані, бетонні доріжки, відмостки, будівельні розчини, штукатурка, пінобетон, полістиролбетон, декоративні вироби з гіпсу та бетону (відливні);

- 0,9 – 1,8 кг/м³: система «тепла підлога», паркувальні зони, зовнішні майданчики, дороги (невелике навантаження);

- 1,8 – 2,4 кг/м³: гідротехнічні споруди.

Дозування фібри “ARMO-FIBER” TM “WECO” не вимагає спеціалізованого обладнання та інструменту.

Параметри продукту: довжина волокна – 12 мм; діаметр одиничного волокна – 20 мкм; хімічна стійкість до кислот, лугів, розчинників – повна (до всіх); модуль пружності – 3500 H/мм² (не менше); міцність на розрив – 400 H/мм² (не менше); температура плавлення – 160 °С; колір – волокна різного кольору.

Склад: 100% первинний поліпропілен.

Заходи безпеки і утилізація: дотримуватись загальних правил безпеки та гігієни, рекомендовано використання індивідуальних засобів захисту органів дихання. Волокна поліпропіленові та упаковка підлягають вторинній переробці. Можна утилізувати як відходи полімерної сировини.

Поліпропіленові армуючі волокна, це добавка, що покращує показники міцності на розтягнення та ударну міцність бетону, мінімізує усадку та запобігає утворенню тріщин.