ПЛАСТИФІКАТОР “THERMAL FLOOR” - (ТЕПЛА ПІДЛОГА)

Призначення

внутрішні/зовнішні роботи

Упакування

1 л, 5 л, 10 л

Функції

водоредукуюча/пластифікація до 15%

Температурний режим

+ 5 ° С до + 30 ° С

Дозування

0,4 – 1,2 % від вмісту цементу

Без різкого запаху
Weco
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
НАЯВНІ УПАКУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ
1
1 л 0,4-1,2 % від вмісту цементу
5
5 л 0,4-1,2 % від вмісту цементу
10
10 л 0,4-1,2 % від вмісту цементу
ПРИЗНАЧЕННЯ

Пластифікатор “ТЕПЛА ПІДЛОГА” ТМ “ВЕКО” (“THERMAL FLOOR”  ТМ “WECO”) – використовують для покращення властивостей бетонних сумішей під час укладання будь-яких типів підлог з підігрівом. Підходить для улаштування стяжок, наливних та самовирівнюючих підлог, а також для монолітного будівництва та інших бетонних конструкцій. Рекомендовано застосовувати в місцях ущільненого армування, де особливо важлива висока рухомість суміш.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Пластифікатор “THERMAL FLOOR”  ТМ “WECO” це спеціальна добавка, що дає можливість зменшити вміст води у суміші до 15% і при цьому підвищити рухомість матеріалу під час роботи. Після затвердіння готові бетонні вироби володіють підвищеною міцністю, водо- та морозостійкістю. Добавка зменшує ризики деформації бетонного покриття під впливом нагріву, а також покращує теплопровідність створюючи рівномірний розподіл тепла по всій поверхні. Не викликає корозії металевих елементів.

ПІДГОТОВКА ПРОДУТКУ

Перед використанням добавку “ТЕПЛА ПІДЛОГА” ТМ “ВЕКО” слід ретельно перемішати.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Продукт вводять у бетонну суміш одночасно з водою. Рекомендована температура матеріалів та навколишнього середовища: від +5°С до +30°С.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Увага! Не вводити у сухі компоненти!

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Витрата: 0,4 - 1,2% від вмісту цементу, в залежності від умов використання.

Склад: : на основі лігносульфанату магнію та допоміжних речовин.

Заходи безпеки і утилізація: уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання – промити великою кількістю води. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006.

Тару та рідкі залишки пластифікатора “THERMAL FLOOR”  ТМ “WECO” (“ТЕПЛА ПІДЛОГА” ТМ “ВЕКО”) необхідно здати на майданчик збору будівельного сміття чи в пересувний пункт збору шкідливих відходів.

Добавка для бетону для улаштування стяжок, наливних та самовирівнюючих підлог, зокрема і для систем з підігрівом (покращує теплопровідність).