Новинка 2022 — “WOOD PROTECT GRUNT”.

12.09.2022

ТМ “WECO” представляє новинку будівельного сезону 2022 —  “WOOD PROTECT GRUNT”!

“WOOD PROTECT GRUNT” — це універсальний біозахисний засіб, який призначений для комплексного захисту деревини від біологічного руйнування, гниття, цвілі, появи водоростей, лишайників, моху, грибків плісняви та синяви. Продукт також, застосовується для захисту та профілактики від шашеля, короїду, точильника та інших комах-шкідників, що можуть пошкоджувати деревину. Засіб не змінює структуру та колір деревини, не руйнує її поверхневий шар, не створює плівки та сольового шару. Застосовується перед нанесенням будь-яких декоративно-захисних матеріалів (фарби, емалі, лаків, імпрегнатів, лазурі, лакобейців тощо).

Використовується для захисту дерев’яних елементів будівель (вікна, двері, вагонка, каркаси, зруби тощо) та будь-якої іншої деревини з високим експлуатаційним навантаженням, але без контакту з ґрунтом (крокви, опори, підлоги, паркани, альтанки, садові меблі, стовпи, несучі конструкції будинку з дерева тощо). Придатний для побутового, професійного та промислового використання в умовах класів експлуатування 1-3 згідно з ДСТУ EN 335-1:2010.

“WOOD PROTECT GRUNT” створений згідно філософії бренду “WECO” – “GO GREEN”. Це філософія, що ґрунтується на турботі про безпеку продуктів для споживачів, охороні навколишнього середовища і живої природи. Команда бренду WECO постійно працює над зменшенням впливу виробництва та продукції на навколишнє середовище, а також закликає до відповідальної переробки та утилізації тари. 

Придбати новинку можна у роздрібній мережі України (окрім тимчасово окупованих територій), або онлайн  на сайті: “BudBox”