Серія фарб від бренду «WECO».

12.02.2020

Бренд «WECO» («ВЕКО»)  представляє серію фарб для інтер’єрних і фасадних робіт. Місяці кропіткої роботи відділу маркетингу та технологів виробничого підприємства «WEMACO» і ось результат – три найбільш запитувані продукти, за оптимальною ціною:

- Інтер’єрна фарба «INTERECO» – для інтер’єрів з низьким експлуатаційним навантаженням;

- Інтер’єрна фарба «MATTLATEX» – для інтер’єрів з помірним експлуатаційним навантаженням;

- Фасадна силікон-модифікована фарба «FACADE» – для декоративно-захисного фарбування фасадів будинків, а також для приміщень, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу.

Продукція ТМ «WECO» виготовляється з використанням полімерного в’яжучого європейського виробництва, в якості наповнювача використовується мармурова мука високої білизни. Діоксид титану від виробника з ЄС, дає можливість отримувати високу покривну здатність матеріалу (мокру і суху), забезпечуючи стабільність кольору готової продукції. Всі продукти проходять ретельну перевірку в сучасній лабораторії, відповідають державним санітарним нормам та діючим державним стандартам ДСТУ EN (підтверджені сертифікатами відповідності). Автоматизовані процеси виробництва підтверджені міжнародним стандартом якості ISO 9001:2015.

Не менш важливо, що екологічні переваги виробництва та продуктів підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024, адже філософія бренду - акцент на екологічних характеристиках.

Фарби ТМ «ВЕКО», доступні для споживачів в роздрібній мережі на території України (окрім тимчасово окупованих територій), або онлайн на www.budbox.com.ua.